26. cze, 2014

Sezon szkolny zakończony zawodami w Berlinie.

W niedzielę 22.06.2014 odbył sie co roczny międzynarodowy turniej dziecięcy w Berlinie. Nasza reprezentacja liczyła 7 osób. W rywalizacji dziewcząt zwyciężyła Marta Michalczyk. W śród chłopców na drugim miejscu uplasował sie Hubert Gil, trzeci był Gustaw Feliński a Antoni Marczak zakończył zawody na miejscu 6. Oprócz rywalizacji sportowej nasi zawodnicy mieli możliwość zwiedzenia stolicy Niemiec.

15. cze, 2014

Mistrzostwa Polski Młodzików we Wrocławiu.

Na zakończenie roku szkolnego nasi zawodnicy startowali w Mistrzostwach Polski Młodzików które odbyły sie w miniony weekend we Wrocławiu. W zawodach brało udział 184 szpadzistek i szpadzistów z 20 klubów Polski. W pierwszym dniu podczas startu indywidualnego najlepiej spisała sie Dominika Pawłowska która uplasowała się na 12 miejscu. Weronika Marucha wywalczyła 18 lokatę, Klaudia Wilamowska 59 a Alicja Tuliszka zakończyła turniej na miejscu 63. Wśród chłopców najlepiej spisał się Jan Marczak który wywalczył 23 pozycję. Miłosz Cygański zajął 30 miejsce a Sebastian Michalczyk ukończył zmagania na 44 pozycji. Zdecydowanie lepiej nasi reprezentanci wypadli w drugim dniu zawodów. W konkurencji drużynowej nasze dziewczęta uplasowały sie na wysokim 5 miejscu. Chłopcy zdołali awansować na 8 miejsce.