Wspólne zdjęcie po turnieju szermierczym.

1. gru, 2013

Dominika Pawłowska

29. lis, 2013

Dominika Pawłowska druga w Gliwicach.

Kolejny dobry start Dominiki Pawłowskiej. W ogólnopolskich zawodach pod nazwą "Szpada z Gwiazdką" nasza reprezentantka wywalczyła wysokie drugie miejsce. Jest to kolejny dobry start reprezentantki Szkolnego Klubu Szermierczego "Flesz" Świdnica. Dwa tygodnie wcześniej Dominika zwyciężyła w turnieju w Szczecinie" W tej samej kategorii młodziczek Klaudia Wilamowska uplasowała się na miejscu 18, a Weronika Marucha zajęła 21 pozycję. Wśród chłopców w kategorii dzieci Grzegorz Szymański uplasował się na miejscu 16, Kacper Tyrlik zajął miejsce 59. W młodzikach Sebastian Michalczyk wywalczył 23 miejsce a Miłosz Cygański zakończył turniej na 39 pozycji.

Wszystkie wyniki można obejrzeć na stronie:                                                        http://www.fencing-oldboy.ehost.pl/