• TERMIN ZAWODÓW          11 maja 2014 (niedziela)
  • ZAKWATEROWANIE                  Organizatorzy nie zapewniają zakwaterowania.

Proponujemy: Hotel WOSiR Drzonków, ul. Olimpijska  20

tel. (0-68) 321 43 10, 321 43 11 fax (0-68) 321 43 44,

• PROGRAM ZAWODÓW                                                                                       szpada dziewcząt i chłopców *kategoria (młodzik 2000-2001)-długie szpady

godzina 10.00 -  rozpoczęcie eliminacji, finały po zakończeniu eliminacji bezpośrednich

• szpada dziewcząt i chłopców *kategoria (dzieci 2002-2003 )
  • szpada dziewcząt i chłopców *kategoria (zuchy 2004 - 2005)                               godzina 12.00 - rozpoczęcie eliminacji, finały po zakończeni eliminacji bezpośrednich
  • ZGŁOSZENIE DO TURNIEJU                       zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Szermierczego
  • OPŁATA STARTOWA                                    20 zł
  • UWAGI           Zawodnicy w  kategorii dzieci oraz zuchów  walczą na mini - szpady „0”

Na terenie hali sportowej prowadzony będzie bufet z gorącymi napojami i posiłkami.

Turniej rozgrywany zgodnie z regulaminem PZS, jedna tura eliminacji grupowych,                eliminacje bezpośrednie, finały.

• KONTAKT                                                       Tomasz Cygański 603-868-477 flesz@onet.p

ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY SUKCESÓW!

26. kwi, 2014

GALA SZERMIERCZA 26.04.2014

W minioną sobotę w hali sportowej Świdniczanka odbył się międzynarodowy turniej szermierczy "GALA SZERMIERCZA" To już po raz czwarty gościliśmy szpadzistki i szpadzistów na terenie gminy Świdnica. W imprezie brało udział 82 sportowców z 10 klubów polskich i zagranicznych. Bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci Szkolnego Klubu Szermierczego "Flesz" Świdnica. W kategorii "zuchy" zwyciężyła Marta Michalczyk i Hubert Gil. Miejsce drugie zajął Antoni Marczak a trzecią pozycję wywalczył Gustaw Feliński. W kategorii "młodzików" zwyciężyła Dominika Pawłowska, trzecia miejsce wywalczyła Weronika Marucha a Klaudia Wilamowska ukończyła turniej na miejscu piątym. Wśród chłopców Jan Marczak po zaciętych pojedynkach wywalczył trzecią lokatę. W trakcie trwania zawodów kibicem numer 1 był Wójt Pan Adam Jaskulski.

Przed kolejną walką.

Podczas trwania turnieju nasi zawodnicy byli mocno dopingowani przez Wójta Gminy Świdnica Pana Adama Jaskulskiego i dyrektora szkoły Pana Jerzego Piotrowskiego.