WESOŁYCH ŚWIĄT

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich sympatyków Szkolnego Klubu Szermierczego "FLESZ" Świdnica.

10. gru, 2014

"Szpada z Gwiazdką" 2014

W hali sportowej "Świdniczanka" odbył się turniej szermierczy pod nazwą "Szpada z Gwiazdką". W imprezie startowało 28 zawodniczek i zawodników Szkolnego Klubu Szermierczego "FLESZ" Świdnica. Wszyscy sportowcy  walczyli w swoich kategoriach wiekowych zgodnie  z regulaminem Polskiego Związku Szermierczego. Jak zawsze dopisali rodzice naszych podopiecznych którzy dopingowali swoje pociechy. Oto wyniki:

Młodzik - 1 Jan Marczak, 2 Anna Szymańska, 3 Michał Kruk  Dzieci chł - 1 Huber Gil, 2 Gustaw Feliński, 3 Arkadiusz Kozłowski, 3 Grzegorz Szymański, 5 Antoni Marczak, 6 Beniamin Waśniewski  Dzieci dz - 1 Marta Michalczyk, 2 Julia Zdzińska, 3 Aleksandra Krynicka, 3 Maja Nowak, 5 Paula Tyszkiewicz  Zuchy dz - 1 Zuzanna Gembara, 2 Julia Stasiukiewicz, 3 Amelia Gruczman, 3 Hania Łotocka, 5 Amelia Moszonka, 6 Kinga Serafin Zuchy chł - 1 Wojtek Marczak, 2 Hubert Smoliński, 3 Grzegorz Krupnicki, 3 Krzysztof Weise, 5 Jakub Gajewski, 6 Błażej Bednarski, 7 Wojtek Kucharski, 8 Antek Bednarski.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy

Trenerzy

Wspólne zdjęcie sportowców wraz z trenerami.

8. gru, 2014

Dwa brązowe medale na zawodach w Bytomiu.

W miniony weekend odbył się w Bytomiu międzynarodowy turniej szermierczy w szpadzie dziewcząt i chłopców. Po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Szkolnego Klubu ,,Flesz”  Świdnica. W  kategorii ,,dzieci" Marta Michalczyk i Gustaw Feliński uplasowali sie na wysokim 3 miejscu. Ich kolega klubowy Humbert Gil wywalczył 6 pozycję. Paulina Tyszkiewicz zajęła miejsce 18,Aleksandra Krynicka 20, a Patrycja Pasek 27. W kategorii ,,zuchów" bardzo dobrze wystartował młodziutki Wojciech Marczak, który zakończył rywalizacje na miejscu 10.W turnieju młodzików  Sebastian Michalczyk zajął 10 miejsce.