31. maj, 2015

Weronika Marucha kolejny raz zwycięża!

W Knurowie odbyły sie międzynarodowe zawody z udziałem reprezentacji Niemiec, Czech, Białorusi, Ukrainy  i kilkunastu klubów Polski. W sumie w imprezie startowało 300 zawodniczek i zawodników. W gronie 53 młodziczek po raz kolejny triumfowała Weronika Marucha. Zawodniczka naszego klubu pokonała w finale Zuzannę Bytomską z klubu Zerwikaptur Kraków 15:13. Przez cały turniej triumfowała zarówno w eliminacjach jak i w walkach pucharowych. Równie dobrze zaprezentowała sie młodsza Marta Michalczyk zajmując trzecia pozycję w kategorii dzieci. Triumfowała Klasik Alicja z MRKS Rybnik. Julia Stasiukiewicz wywalczyła 24 pozycję, Aleksandra Krynicka 27, a Amelia Gruczman zakończyła turniej na pozycji 36. Wśród chłopców najwyżej z zawodników naszego klubu uplasował sie Antoni Marczak, który w kategorii dzieci zajął wysoką 5 lokatę. Zwyciężył reprezentant Mielec Stanisław Dziura. Hubert Gil uplasował sie na miejscu 13, Gustaw Feliński na 17, a jeden z młodszych zawodników  Wojciech Marczak zakończył rywalizację na miejscu 33. Ostatnią kategorią wiekową byli młodzicy w których najwyżej sklasyfikowany został Jan Marczak zajmując 16 pozycję. Sebastian Michalczyk był 31, Grzegorz Szymański 45, a Arkadiusz Kozłowski 46. Zwyciężył reprezentant Kalwarii Dawid Dębicki. Przed nami kolejne starty. Reprezentacja młodzików wystartuje w Mistrzostwach Polski które odbędą sie we Wrocławiu. Młodsi zawodnicy wystartują Berlinie.