19. paź, 2014

Zawody w Szczecinie i Gliwicach.

W miniony  weekend nasi zawodnicy startowali w dwóch turniejach ogólnopolskich. Młodziczki i młodzicy w Gliwicach w drugim Pucharze Polski Juniorów Młodszych, a dzieci i zuchy w Szczecinie w Pucharze "Gryfka". W tym pierwszym bardzo dobrze spisał sie Jan Marczak który jako jeden z najmłodszych stawił czoła starszym od siebie o trzy lata przeciwnikom. Janek w stawce 116 zawodników uplasował się na miejscu 14. W tym samym turnieju równie dobrze zaprezentowały się Dominika Pawłowska i Klaudia Wilamowska. Dziewczyny uplasowały sie odpowiednio na miejscach 14 i 22.

W Szczecinie odbył sie po raz  siódmy turniej szermierczy pod nazwą "Puchar Gryfka". W tej imprezie w kategorii młodziczek zwyciężyła Weronika Marucha. W kategorii dzieci drugie miejsce zajęła Marta Michalczyk. W kategorii zuchów zwyciężyła Amelia Gruczman, Zuzanna Gembara uplasowała sie na miejscu 3, a Julia Stasiukiewicz zakończyła turniej na miejscu 6.

W turnieju  chłopców 3 miejsce zajął Arkadiusz Kozłowski, Antoni Marczak uplasował się na miejscu 6, Gustaw Feliński na miejscu 9, a najmłodszy zawodnik Wojciech Marczak wywalczył  7 miejsce.

Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy.