15. cze, 2014

Mistrzostwa Polski Młodzików we Wrocławiu.

Na zakończenie roku szkolnego nasi zawodnicy startowali w Mistrzostwach Polski Młodzików które odbyły sie w miniony weekend we Wrocławiu. W zawodach brało udział 184 szpadzistek i szpadzistów z 20 klubów Polski. W pierwszym dniu podczas startu indywidualnego najlepiej spisała sie Dominika Pawłowska która uplasowała się na 12 miejscu. Weronika Marucha wywalczyła 18 lokatę, Klaudia Wilamowska 59 a Alicja Tuliszka zakończyła turniej na miejscu 63. Wśród chłopców najlepiej spisał się Jan Marczak który wywalczył 23 pozycję. Miłosz Cygański zajął 30 miejsce a Sebastian Michalczyk ukończył zmagania na 44 pozycji. Zdecydowanie lepiej nasi reprezentanci wypadli w drugim dniu zawodów. W konkurencji drużynowej nasze dziewczęta uplasowały sie na wysokim 5 miejscu. Chłopcy zdołali awansować na 8 miejsce.