13. kwi, 2014

Cztery medalowe miejsca Świdnickich szermierzy.

W minioną sobotę 12.04.2014 nasi zawodnicy walczyli na co rocznym turnieju szermierczym „Tarnovia-Cup”, który odbył się w Tarnowie Podgórnym. W zawodach brało udział 102 zawodników z kilkunastu  klubów Polski. W kategorii dzieci nasi zawodnicy staneli cztery razy na podium. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce wywalczyła Marta Michalczyk. Wśród chłopców zwyciężył Gustaw Feliński, drugi był Hubert Gil a na trzecim miejscu uplasował się Antoni Marczak. W kategorii młodzików najwyżej sklasyfikowani zostali Dominika Pawłowska i Miłosz Cygański, którzy zajęli piąte miejsca w turnieju. Klaudia Wilamowska uplasowała się na miejscu 7, Weronika Marucha na 10,  Jan Marczak na 8, Sebastian Michalczyk na 13 a Wojciech Mróz zakończył zmagania na miejscu 23.